Zaskakujący typ Denisa Załęckiego na High League 6! Karwat pokona Labrygę przed czasem? „Znam jego gameplan”

Już w sobotę odbędzie się gala High League 6. Denis Załęcki postanowił wytypować nadchodzące wydarzenie, a jego predykcje na starcie Denisa Labrygi z Konradem Karwatem mogą zaskoczyć wielu kibiców.

Debiut Denisa Labrygi to jedna z najbardziej wyczekiwanych walk High League 6. Zawodnik jest znany z pojedynków na gołe pięści i bił się m.in. na WOTORE, gdzie dwukrotnie pokonał Piotra Więcławskiego. W swoich efektownych walkach pokazał wielki charakter.

W sobotę wejdzie do klatki jako ogromny faworyt. Bukmacherzy jego rywala skazują na porażkę, jednak Denis Załęcki ma całkiem inna zdanie na temat tego zestawienia.

Zaskakujący typ Denisa Załęckiego

„Bad Boy”, który na jednej z kolejnych edycji sam ma zmierzyć się z Labrygą, typuje zwycięstwo Konrada Karwata. Jest to bardziej doświadczony freak fighter, jeśli chodzi o MMA, gdyż stoczy dwie walki. Najpierw pokonał „Tarzana”, a następnie rozprawił się z Radosławem Słodkiewiczem.

Całą kartę walk High League 6 możesz obstawić wyłącznie u bukmachera FORTUNA. Przypominamy, że jeśli jeszcze nie masz założonego konta na eFortuna.pl to za samą rejestrację – tutaj – zgarniesz darmowe 20 zł na dowolny zakład oraz aż 3 zakłady bez ryzyka do 600 zł!

-> Zarejestruj się i odbierz bonusy na High League 6

Denis nie tylko wskazał zwycięzcę, ale wytypował również wygraną Karwata przed czasem. Typowanie całej karty walk High League 6, w tym pojedynku Dawida Załęckiego z „Don Diego” czy Marcina Najmana z Pawłem Jóźwiakiem, znajdziesz poniżej:

– Na papierze wygląda, jakby miał Denis Labryga wygrać. Ja stawiałbym na Karwata z tego względu, że ma doświadczenie parterowe, zapaśniczo jest bardzo silny, jak psychika mu pozwoli, to powinien poskręcać Labrygę w parterze, a znam jego gameplan. Jak nie poskręca, to powinien przetrzymać te trzy rundy w parterze. 60 na niego, 40 na Labrygę.

Wszystkie typy Denisa Załęckiego na High League 6 znajdziesz poniżej:

Kursy bukmacherskie na walkę Labryga vs Karwat

Wszystkie walki High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

Konrad Karwat wygra walkę – kurs 2.25 (OBSTAWIAM)
Denis Labryga wygra walkę – kurs 1.50 (OBSTAWIAM)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.