Zaskakujący wpis Górnika Zabrze. Post wyśmiany przez… Ruch Chorzów

Przyszłość trenera Bartoscha Gaula stała się przedmiotem jednego z ostatnich wpisów Górnika Zabrze na Twitterze. Komunikat przyjął dość nietypową formę, przez co na wbicie szpilki zdecydował się największy regionalny rywal zabrzan, czyli Ruch Chorzów.

Górnik Zabrze w obecnym sezonie PKO BP Ekstraklasy spisuje się bardzo słabo. Obecnie zespół prowadzony przez Bartoscha Gaula z dorobkiem zaledwie 25 punktów w 24. kolejkach zajmuje przedostatnie, 17. miejsce w tabeli. O utrzymanie będzie zapewne bił się do samego końca rozgrywek.

Nietypowa forma komunikatu Górnika Zabrze

W obliczu tak słabych wyników, od jakiegoś czasu kwestionowana jest pozycja trenera klubu z Zabrza, który rozpoczął w nim pracę przed rozpoczęciem sezonu w miejsce Jana Urbana. We wtorek Górnik wystosował dość lakoniczny wpis, który odnosił się do przyszłości Gaula.

– Trener Bartosch Gaul przygotowuje drużynę do piątkowego meczu. Mecz z Wisłą Płock jest dla Górnika bardzo ważny, a praca trenera Bartoscha Gaula zweryfikowana będzie po piątkowym spotkaniu – czytamy w oficjalnym komunikacie klubu na Twitterze.

Komunikat Klubu Górnik Zabrze S.A. w sprawie trenera pierwszej drużyny.

Trener Bartosch Gaul przygotowuje drużynę do piątkowego meczu. Mecz z Wisłą Płock jest dla Górnika bardzo ważny, a praca trenera Bartoscha Gaula zweryfikowana będzie po piątkowym spotkaniu. pic.twitter.com/nGlwIfBoap

— Górnik Zabrze (@GornikZabrzeSSA) March 14, 2023

Ruch odpowiada na wpis Górnika

Treść wpisu spotkała się z ostrą krytyką wśród kibiców Górnika, a internauci przecierali oczy ze zdumienia. Do sprawy postanowił odnieść się także Ruch Chorzów, który zamieścił podobny wpis, odnosząc się do swojego trenera. Jasno z niego wynika, że klub chciał wbić szpilkę Górnikowi.

– Trener Jarosław Skrobacz przygotowuje drużynę do niedzielnego meczu. Mecz z ŁKS Łódź jest dla Ruchu bardzo ważny, a praca trenera Jarosława Skrobacza ma pełne poparcie władz klubu – czytamy na profilu Ruchu na Twitterze.

Komunikat Klubu Ruch Chorzów S.A. w sprawie trenera pierwszej drużyny.

Trener Jarosław Skrobacz przygotowuje drużynę do niedzielnego meczu. Mecz z ŁKS Łódź jest dla Ruchu bardzo ważny, a praca trenera Jarosława Skrobacza ma pełne poparcie władz Klubu. pic.twitter.com/UDeTKcNrdX

— Ruch Chorzów (@RuchChorzow1920) March 14, 2023

Głośne zmiany w Lechii Gdańsk. Prezes Paweł Żelem odchodzi z klubu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.