Data, godzina rozpoczęcia i miejsce oglądania wydarzenia Xbox Developer Direct

Już prawie czas na wszechczasowy debiut na Xboksie „żywy programista” Transmisja na żywo! Tak, Microsoft ma zamiar zaoferować dogłębne spojrzenie na niektóre z największych nadchodzących gier Xbox i Bethesda w formie zupełnie nowego wydarzenia na 2023 rok.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o wydarzeniu Xbox Developer Direct w styczniu 2023 r.

Na tej stronie:
Czego możemy się spodziewać po Xbox Developer Direct?
Jaka jest data wydarzenia na żywo dla programistów Xbox?
Czas rozpoczęcia transmisji na żywo dla programistów Xbox
Gdzie oglądać wydarzenie na żywo dla programistów Xbox

Cóż, trudno! Ponieważ jest to zupełnie nowy format pokazu na Xboksie, nie jesteśmy do końca pewni, czego się spodziewać w zakresie dostawy i jak program będzie przebiegał z jednej chwili do drugiej.

Jednak Xbox bardzo jasno określił, jakie gry będą tutaj prezentowane. Spodziewamy się zupełnie nowych materiałów Forza MotorsportI RedfallI Legendy Minecrafta I Starszy przewija się onlinew tym informacje o potencjalnej dacie premiery niektórych z tych tytułów.

Liczymy też na kolejny Xbox Game Pass upuścić, jak Przyszły miesiąc wygląda obecnie na bardzo suchy. Xbox nie powiedział, czy usługa subskrypcji będzie miała tutaj dużą obecność, ale w najbliższej przyszłości będą musieli ujawnić więcej tytułów Xbox Game Pass!

Trwa wydarzenie Xbox Developer Direct Środa, 25 stycznia. Pierwszy pokaz „na żywo” zespołu obejmie cztery wymienione powyżej gry, z pole gwiazd Uzyskaj specjalną ofertę na to w przyszłości.

Czas rozpoczęcia wydarzenia Xbox Developer Direct to 12:00 PT / 15:00 EST / 20:00 GMT 25 stycznia.

Xbox potwierdził, że program będzie kontynuowany przez cały czas 43 minutya spin-off The Elder Scrolls pojawi się online natychmiast po zakończeniu Developer Direct.

Xbox i Bethesda będą gospodarzami pokazu na wszystkich swoich modelowych kanałach wideo.

Wydarzenie Xbox Developer Direct ze stycznia 2023 r. można obejrzeć pod następującymi linkami:

Jak zwykle przy tego typu rzeczach W styczniu 2023 r. organizujemy wydarzenie Xbox Developer Direct w Pure Xbox, więc jeśli chcesz oglądać na żywo i dołączyć do czatów, możesz to zrobić! Jeśli nie możesz tego od razu złapać, omówimy również wszystkie duże reklamy w witrynie.

Uwaga: Microsoft ujawnił, że pokaz na żywo będzie transmitowany w 1080p i 60 klatkach na sekundę, a wersja 4K wydarzenia będzie dostępna zaraz po zakończeniu pokazu.

Nie możesz się doczekać wydarzenia Xbox? Daj nam znać!

Na jakie rzeczy najbardziej się cieszysz? (1101 głosów)
Forza Motorsport42%
Legendy Minecrafta8%
Redfall47%
Starszy przewija się online3%

Ben jest fanem akcji, wyścigów i prostych strzelanek w każdej grze wideo, jaką wpadnie mu w ręce. Kiedy nie gra, Ben spędza czas słuchając dużo Guns N’ Roses, oglądając piłkę nożną i może gdzieś jedząc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.