Jan Błachowicz przygotowany na wojnę! „Spójrzcie na jego rekord… Czas to zatrzymać!”

Im bliżej weekendu tym większe emocje! W niedzielny poranek do oktagonu wejdzie Jan Błachowicz, który zmierzy się z Magomedem Ankalaevem o pas mistrzowski kategorii półciężkiej.

-> Obstaw UFC 282 i oglądaj na żywo!

Cały świat bardzo zaskoczyła informacja o poważnej kontuzji, jakiej na kilka tygodni przed UFC 282 nabawił się Jiri Prochazka. Czech mocno uszkodził bark w związku z czym postanowił zachować się honorowo i zawakować tytuł mistrzowski jeszcze przed pierwszą obroną. O ten mógł zawalczyć Glover Teixeira, planowany oponent Prochazki. Brazylijczyk jednak nie zgodził się na zaproponowanego Magomeda Ankalaeva, lecz rzucił pomysł rewanżu z Janem Błachowiczem. UFC nie przystało na jego ofertę i ogłoszono nowy, polsko-rosyjski, main event UFC 282 o tytuł dywizji półciężkiej.

Dagestańczyk ma kapitalną serię dziewięciu kolejnych wygranych z rzędu. Do tego przegrał tylko i wyłącznie raz, choć przez całą tamtą walkę Magomed był górą i pewnie zmierzał po zwycięstwo. Dał się jednak złapać w trójkąt nogami i odklepał w dosłownie ostatniej sekundzie.

„Cieszyński Książę” nie ma lekceważy swojego oponenta, niemniej czuje się gotowy na to, by powstrzymać rozpędzonego serią kolejnych wiktorii Magomeda Ankalaeva.

– Spójrzcie na jego rekord 17-1, dziewięć wygranych walk z rzędu. Czas to zatrzymać. To czas, by zrobić mu rekord 17-2 – powiedział „Cieszyński Książę” na Media Day przed UFC 282.

– Na pewno jest jednym z najlepszych w naszej dywizji. Mam wielki szacunek do jego umiejętności i wiem, że będzie to ciężka walka. Spodziewam się trudnego starcia, ale jestem na nie gotowy.

Kursy bukmacherskie na UFC 282: Błachowicz vs. Ankalaev

Całą galę UFC 282 wraz z pojedynkiem Jana Błachowicza możesz obstawić u bukmachera STS, który oferuje bonus w postaci dodatkowych 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych. Ponadto gracz będzie mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych.

Wystarczy zarejestrować się – tutaj – wpłacić pieniądze i obstawić kupon.

Kurs na zwycięstwo Jana Błachowicza – 3.25 (OBSTAWIAM)Kurs na zwycięstwo Magomeda Ankalaeva 1.35 (OBSTAWIAM)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.