Typy na Parke vs Okniński

W walce wieczoru gali Prime Show MMA 4 zobaczymy starcie w formule bokserskiej. Do klatki powróci Kasjusz „Don Kasjo” Życiński, który zmierzy się z Popkiem. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Parke vs Okniński Prime Show MMA 4

Zakłady bukmacherskie na walkę Parke vs Okniński dostępne są w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Prime Show MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Parke vs Okniński znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Prime Show MMA.

Kursy Parke vs Okniński

Kursy na Parke vs Okniński, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Według legalnych bukmacherów starcie to ma swojego zdecydowanego faworyta, a jest nim Norman Parke. Te przewidywania nie mogą dziwić. Irlandczyk to były zawodnik UFC natomiast Okniński swój ostatni pojedynek stoczył w 2015 roku, kiedy to przegrał w niespełna minutę. Kurs na wygraną tej walki przez Normana Parke’a wynosi 1,10, a z kolei triumf Adama Oknińskiego został oszacowany na 4,95.

Typy Parke vs Okniński

Typy na Parke vs Okniński, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Norman Parke to zawodnik światowej klasy. Na swoim koncie ma dziewięć pojedynków w najlepszej organizacji świata – UFC. Irlandczyk przez ostatnie sześć lat stoczył 12 pojedynków i jedynym zawodnikiem, który znalazł na niego sposób był Mateusz Gamrot. Adam Okniński natomiast stoczył sześć zawodowych walk. Po raz ostatni wystąpił w 2015 roku, kiedy to przegrał już w pierwszej rundzie z Krzysztofem Pietraszkiem. Okniński podczas pojedynku będzie cięższy od Irlandczyka o około 20 kilogramów, jednak pomiędzy zawodnikami jest ogromna różnica jeśli chodzi o doświadczenie i umiejętności.

Zobacz także – karta walk Prime Show MMA 4

W tej walce stawiamy na zwycięstwo Normana Parke’a przed czasem. Irlandczyk w swojej karierze był blisko samego szczytu. Toczył pojedynki na najwyższym poziomie. Odniósł pięć zwycięstw w UFC. Pokonał trzech byłych mistrzów KSW – Borysa Mańkowskiego, Adriana Sowińskiego i Marcina Wrzoska. Adam Okniński natomiast tylko raz w karierze wygrał z zawodnikiem o dodatnim rekordzie. W swojej ostatniej walce przegrał z Krzysztofem Pietraszkiem, który w tym momencie legitymuje się bilansem 5-13. Po stronie Polaka będzie tylko przewaga kilogramów. Parke udowodnił jednak w walce z Piotrem Szeligą, że taka przeszkoda nie stanowi dla niego żadnego problemu. Kurs na wygraną Parke’a przed czasem wynosi 1,60.

Artykuł Typy na Parke vs Okniński pochodzi z serwisu ZAWÓD TYPER.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.