Najtańsza przesyłka kurierska – gdzie ją nadać?

Chcesz nadać paczkę kurierem, ale nie wiesz od czego zacząć? Przeszukiwanie ofert wszystkich firm kurierskich może być trudne i czasochłonne, ale z pomocą przychodzi AlleKurier! Jest to platforma, na której znajdziesz oferty wszystkich najpopularniejszych przewoźników. Najtańsza przesyłka kurierska znajduje się tuż za rogiem! Sprawdź ofertę tego brokera kurierskiego i bezproblemowo wybierz tę, która będzie dla Ciebie najodpowiedniejsza.

 

Kim jest broker kurierski?

Broker kurierski jest pośrednikiem pomiędzy firmami kurierskimi a zleceniodawcami danego zamówienia. Jego zadaniem jest zbieranie zamówień oraz przekazywanie ich dostawcom danego przewoźnika, który następnie dostarcza przesyłkę do klienta. Dzięki właściwej i sprawnej współpracy pomiędzy doręczycielami a brokerem, klient może skorzystać z najtańszej przesyłki kurierskiej oraz cieszyć się sprawną i łatwą obsługą każdego zamówienia.

Najtańsza przesyłka kurierska? Z brokerem kurierskim to możliwe

Przesyłki kurierskie w atrakcyjnej cenie nie są łatwe do znalezienia. Rozwiązanie? Coraz więcej osób sięga po usługi brokerów kurierskich. Jednym z nich jest AlleKurier, posiadający zbiór wielu renomowanych przewoźników, dostarczających paczki krajowe i zagraniczne. Broker ma wynegocjowane z kurierami atrakcyjne stawki, dlatego klienci mogą nadać paczkę nawet do 70% taniej niż na stronie konkretnego przewoźnika. 

Wystarczy wejść na stronę brokera oraz skorzystać z intuicyjnej wyszukiwarki, w której podaje się miejsce nadania paczki oraz jej gabaryty. Następnie na stronie pojawiają się firmy kurierskie z poszczególnymi danymi, takimi jak: cena wysyłki, szacowany czas doręczenia, ubezpieczenie przesyłki, informacje o liście przewozowym oraz inne cenne wskazówki, które pomogą Ci wybrać najkorzystniejszą ofertę.

Pakując swoją przesyłkę pamiętaj o tym, że najlepszym sposobem na tanią wysyłkę jest zapakowanie jej w sposób standardowy. Co to oznacza? Pakunek musi znajdować się w sztywnym kartonowym pudełku w kształcie regularnego prostopadłościanu, bez żadnych wystających poza obrys elementów. 

Jakie firmy kurierskie ma w swojej ofercie AlleKurier?

Platforma AlleKurier posiada w swojej ofercie wszystkie wiodące i zaufane firmy kurierskie! Są to przewoźnicy, tacy jak: DPD, DHL, UPS, InPost, GLS oraz FedEx. Dzięki brokerowi kurierskiemu możesz wybrać firmę, która będzie dla Ciebie najodpowiedniejsza. Wystarczy tylko wejść na stronę, przejrzeć oraz porównać oferty danych przewoźników. 

Zalety korzystania z usług brokera kurierskiego

Najtańsza przesyłka kurierska to nie wszystko, co oferuje broker kurierski. Poza paczkami, są to też listy oraz palety na trasach krajowych i międzynarodowych. AlleKurier pozwala na zamówienie kuriera po odbiór paczki pod wyznaczony przez klienta adres. Co oznacza, że nie trzeba martwić się o dostarczenie paczki do punktu nadania. Co jest wielką oszczędnością czasu! Istnieje również opcja dla tych, którzy wolą zanieść swoją przesyłkę do konkretnego miejsca odbioru. Wystarczy tylko wybrać punkt przewoźnika.

Oprócz oszczędności czasu i pieniędzy warto wymienić także inne zalety brokera kurierskiego. A są to: spis wszystkich aktualnych ofert przewoźników, nadawanie paczki online, możliwość ubezpieczenia, bezproblemowe pobieranie listu przewozowego oraz łatwy i szybki sposób nadania przesyłki najtaniej, dzięki sprawnej wyszukiwarce z ofertami od wielu kurierów. 

Jak nadać tanio przesyłkę?

Aby nadać tanio paczkę, wystarczy wejść na stronę AlleKuriera oraz przejść przez kilka prostych kroków. 

KROK I

Należy skorzystać w intuicyjnej wyceniarki, w której podaje się gabaryty przesyłki, miejsce dostarczenia oraz rodzaj wysyłki (paleta, list i paczka). Następnie na stronie pojawią się oferty firm kurierskich, z której należy wybrać tę najodpowiedniejszą, według własnych kryteriów.

KROK II

W kolejnym kroku należy uzupełnić prosty formularz, w którym podaje się, m.in.: dane nadawcy, odbiorcy, zawartość paczki i jej sposób pakowania.

KROK III

Po wypełnieniu przesyłki, należy przejść do opłacenia paczki. Można tego dokonać za pomocą szybkich płatności lub przelewem tradycyjnym. Istnieje również opcja wysyłki za pobraniem, jednak należy to zaznaczyć w trakcie uzupełnienia formularzu (KROK II).

KROK IV

Czas na przygotowanie paczki do odbioru przez kuriera, czyli wydrukowanie listu przewozowego i naklejenie go na przesyłkę.

KROK V

Piąty krok dotyczy przekazania paczki kurierowi. W jaki to będzie sposób wykonane, zależne jest od wybranej opcji doręczenia – odbiór przesyłki z podanego adresu lub dostarczenie jej do wybranego punktu nadawczego.

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.