Zapomnijmy o Czarnym Piątku, AirPods Pro 2 osiągnęły najniższy poziom w historii dzień wcześniej

Czarny piątek jest oficjalnie jutro, ale myślimy o ofercie AirPods Pro 2, której nie da się przebić w ten weekend. Chociaż Amazon ostatnio oferował nowe wkładki douszne po rekordowo niskiej cenie, teraz zależy to od Best Buy — możesz je zdobyć AirPods Pro 2 za jedyne 199,99 USD, w porównaniu z 249,99 USD, oszczędzając 50 USD (Otwiera się w nowej karcie).

Nie będzie przesadą stwierdzenie, że to rekordowo niska cena słuchawek Apple, ponieważ pojawiły się one dopiero niedawno i jak dotąd nie miały na nie zbyt wielu zniżek. A uzyskanie 50 $ zniżki, tak blisko daty premiery, jest całkiem fajne.

w UK? Amazon UK ma również ofertę na najnowsze słuchawki douszne Apple. Nie jest to jednak tak imponujące za jedyne 20 funtów zniżki 229 funtów za AirPods Pro drugiej generacji (Otwiera się w nowej karcie) To najtańsze, jakie można dostać w Wielkiej Brytanii

Niesamowicie, umowa w USA oznacza, że ​​nowe AirPods Pro są teraz tańsze niż oryginalne urządzenia w wielu sklepach. W rzeczywistości dopiero zaczynamy widzieć, jak oryginalne AirPods Pro stają się tańsze niż w umowach krótkoterminowych w ciągu ostatniego roku. Tak więc, jeśli czekałeś, aby zafundować sobie najlepsze z wewnętrznych uszu Apple, powiedziałbym, że nadszedł czas. Jeśli chcesz zobaczyć, co widzieliśmy na nowych AirPods Pro (krótka odpowiedź: pokochaliśmy je), sprawdź Recenzja AirPods Pro drugiej generacji.

Znajdź pełny podział poniżej i koniecznie sprawdź nasze zestawienie najlepszych Apple Czarny piątek Rok 2022 dotyczy startu transmisji na żywo.

Właśnie opublikowaliśmy Recenzja AirPods Pro drugiej generacji Kilka tygodni temu byliśmy pod wrażeniem aktualizacji, jaką oferuje nowa generacja, zarówno pod względem jakości dźwięku, jak i aktywnej redukcji szumów. Status również został poprawiony i powinien być trudny do stracenia!

Jesteś poza Stanami Zjednoczonymi? Zobacz poniżej najlepsze oferty AirPods na wczesny Czarny piątek w Twojej okolicy w całym asortymencie.

Dzisiejsze najlepsze oferty AirPods

Czytaj więcej:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.