Przestrzeń eventowa Center Parcs świętuje swoje ponowne otwarcie

Po ponownym otwarciu „The Venue” w Woburn Forest we wrześniu 2022 r. Center Parcs Świeżo po remoncie Obiekt konferencyjno-eventowy gościł łącznie 52 wydarzenia i ponad 2500 delegatów.

Aby uczcić wznowienie działalności, 10 listopada Woburn Forest gościł ponad 50 klientów i partnerów agencyjnych podczas dnia zajęć i wycieczek, po którym odbyło się przyjęcie z napojami i trzydaniowa kolacja w nowej przestrzeni.

Biznes i rezerwacje

Po ponownym uruchomieniu 12 klientów (23% rezerwacji) powróciło do lasu i 40 nowych rezerwacji klientów w ciągu pierwszych dwóch miesięcy, z których wszyscy szukali miejsca docelowego, które mogłoby zaoferować „równowagę między biznesem a naturą”.

Prawie 75% rezerwacji korzystało z obiektów rekreacyjnych na miejscu, a ponad dwie trzecie (67%) nocowało.

„Odkąd ogłosiliśmy uruchomienie The Venue, odbyliśmy 130 indywidualnych wizyt na miejscu, a agenci i firmy były podekscytowane nowo wyremontowaną przestrzenią” — powiedziała Kat Bird, National Sales Director w Center Parcs.

„Największą atrakcją Woburn Forest jest to, że znajduje się on pod jednym dachem – zaplecze do budowania zespołu, jedzenie i napoje, zakwaterowanie i wydarzenia są organizowane przez nas – jednego usługodawcę, co eliminuje stres i planowanie logistyczne, z którymi musieliby sobie radzić organizatorzy w innym przypadku ”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.