55-calowy telewizor 4K firmy LG spada do rekordowo niskiego poziomu z rabatem 500 USD w Czarny piątek

To oferta telewizyjna w Czarny piątek, za którą można umrzeć! LG 55-calowy telewizor 4K Smart TV z serii QNED85 to aż 503 USD taniej niż pierwotna cena!

Wcześniej telewizor LG 4K kosztował 1399,99 USD. Teraz jest Tylko 896 USD na Amazonie (Otwiera się w nowej karcie). To niesamowita zniżka 36%! Jeśli już dawno zwlekałeś z aktualizacją swojego telewizora, ten duży ekran, telewizor 4K Smart TV jest tym, czego szukałeś od dłuższego czasu! To najlepszy czas na wreszcie Zdobądź nowy telewizor, który chciałbyś mieć.

To, co wyróżnia ten telewizor spośród innych, to fakt, że jest on wyposażony w technologię QNED firmy LG, która oznacza Quantum Dot Nanocell Color Technology. Oznacza to, że ten telewizor zapewnia bogatsze i dokładniejsze kolory, a także lepszą jasność i kontrast. Dla nerdów QNED wykorzystuje 30 000 maleńkich diod LED w podświetleniu (znacznie więcej niż w obecnych telewizorach LCD), aby tak się stało.

Telewizor LG 4K Smart TV ma również częstotliwość odświeżania 120 Hz i 4K AI, dzięki czemu obraz wygląda jak żywy. Sztuczna inteligencja odgrywa również rolę w zapewnieniu najlepszej jakości dźwięku.

Sterowanie głosowe to kolejna zaleta tego telewizora. Możesz używać swojego głosu do zarządzania różnymi ustawieniami dzięki wbudowanej obsłudze Asystenta Google, Amazon Alexa, Apple AirPlay i innych.

Dzięki trybowi Filmmaker możesz uwiecznić każdą chwilę dzięki Dolby Vision IQ i Dolby Atmos, które działają w tandemie, zapewniając najwyższą jakość kina domowego.

Uwaga: Czarny piątek 2022 wypada 25 listopada, a my śledzimy najlepsze rabaty na koniec roku na niezbędne technologie. Pamiętaj, aby dodać nas do zakładek Oferty w Czarny piątek Zaokrąglij najlepsze świąteczne rabaty.

Dzisiejsze najlepsze oferty telewizyjne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.