Siatkarze Zespołu Szkół Technicznych najlepsi w Mistrzostwach Suwałk !

Last updated lis 21, 2022

Piątkowym południem zakończyliśmy tegoroczne Mistrzostwa Suwałk Szkół Ponadpodstawowych w Siatkówce Mężczyzn. Zawodnicy uczęszczający na co dzień do suwalskich szkół średnich przez dwa dni rywalizowali w hali sportowej OSiR. Do turnieju przystąpiło 8 suwalskich placówek oświatowych, a rozgrywki przebiegały w systemie grupowym.

Trzy pierwsze zespoły otrzymały puchary, a wszystkie pamiątkowe dyplomy. Wyłoniliśmy również MVP, czyli najbardziej wartościowego gracza turnieju. Pamiątkową statuetkę, dyplom oraz upominek od MKS Ślepsk Malow Suwałki zabrał do domu Filip Sadowski, uczeń Zespołu Szkół Technicznych. Zwycięzcy otrzymali również wejściówki na zbliżający się mecz biało-niebieskich, który odbędzie się w hali sportowo-widowiskowej „Suwałki Arena” w dniu 24 listopada 2022 r.

Na tym jednak Miejska Rywalizacja Sportowa się nie kończy. W najbliższy czwartek rozpoczniemy Drużynowe Mistrzostwa Suwałk w Badmintonie. Do tej pory swój udział zadeklarowało 12 zespołów (po 6 w kategorii kobiet i mężczyzn).

Gratulujemy zwycięskim ekipom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w turnieju!

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
Zespół Szkół Technicznych w Suwałkach
Zespół Szkół nr 6 im. Karola Brzostowskiego
II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Zygmunta Podhorskiego
III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa
I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej
Zespół Szkół nr 4 w Suwałkach
Liceum Ogólnokształcące Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku z siedzibą w Suwałkach

Artykuł Siatkarze Zespołu Szkół Technicznych najlepsi w Mistrzostwach Suwałk ! pochodzi z serwisu Miejski Portal Informacyjny Bstok.pl Białystok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.