PGE szuka dostawcy systemów zasilania w ramach programu LTE450

Trwa przetarg na zakup i wdrożenie systemów zasilania podstawowego i awaryjnego w ramach programu LTE450 – podała Polska Grupa Energetyczna w komunikacie prasowym.

PGE na początku listopada br. ogłosiła przetarg na zakup i wdrożenie systemów zasilania podstawowego i awaryjnego na potrzeby budowy sieci LTE450. Jest to kolejny przetarg uruchomiony w ramach programu budowy sieci łączności dla energetyki, będącego elementem jednego z filarów strategii Grupy PGE.

Zamówienie w ogłoszonym w listopadzie br. przetargu obejmuje dostawę i wdrożenie systemów zasilania, umożliwiających pracę urządzeń stacji bazowych LTE450. A w przypadku zaniku napięcia z sieci, ich nieprzerwaną pracę przez około 36 godzin. Systemy mają zapewnić podtrzymanie usług łączności LTE450, niezbędnych do funkcjonowania i zarządzania siecią energetyczną na terenie działania Operatora Systemu Dystrybucyjnego PGE Dystrybucja. Zamówienie obejmuje także świadczenie gwarancji oraz wsparcie techniczne dla elementów systemu zasilania.

Polska Grupa Energetyczna/Michał Perzyński

Artykuł PGE szuka dostawcy systemów zasilania w ramach programu LTE450 pochodzi z serwisu BiznesAlert.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.