Rowerowe konsultacje w Halo! Rybnik

Zapraszamy do dyskusji o aktualnych i przyszłych działaniach rowerowych miasta. Spotkanie w środę, 21 września o godzinie 16:00, w punkcie informacyjnym Halo! Rybnik. 

Celem spotkania jest dyskusja nad projektowanymi drogami i planowanymi kampaniami rowerowymi. Konsultacje będą miały formułę warsztatową, dzięki czemu uczestnicy będą mogli przedstawiać swoje pomysły na poprawę warunków jazdy na rowerze w Rybniku.

– W związku z pracami nad nowym dokumentem strategicznym „Polityka rowerowa miasta Rybnika – Strategia rozwoju ruchu rowerowego do 2030 roku” chcemy porozmawiać z Wami o założeniach tego dokumentu i o tym, czego potrzebujecie, aby móc bezpiecznie i komfortowo poruszać się po naszym mieście na rowerze – zaprasza do udziału w spotkaniu Łukasz Karbowiński, oficer rowerowy Miasta Rybnika.

Na spotkaniu pokazane zostaną m.in. materiały związane z projektami rowerowymi, wyniki Rybnickiej Ankiety Rowerowej i raporty z konsultacji przeprowadzonych w dzielnicach.

Konsultacje rowerowe wpisują się w trwający właśnie Europejski Tydzień Mobilności (dawniej: Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu), którego tegoroczną myślą przewodnią jest hasło: „Lepsze połączenia”.

Urząd Miasta Rybnik

Artykuł Rowerowe konsultacje w Halo! Rybnik pochodzi z serwisu Śląska Opinia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.