(VIDEO) Jóźwiak prezentuje technikę na walkę z Najmanem: „Mój sposób na ubicie grubasa, to…”

Paweł Jóźwiak za pośrednictwem swoich social mediów zaczepiał Marcina Najmana i zaprezentował technikę, jaką zamierza go pokonać.

O walce pomiędzy prezesem federacji FEN i „El Testosteronem” mówiło się już w ubiegłym roku, jednak wciąż do niej nie doszło. Rywale kilkukrotnie stawali twarzą w twarz czy brali udział we wspólnych wywiadach, w których mieli okazję do konfrontacji.

Na zorganizowanie starcia zdecydowała się federacja WOTORE. Problem w tym, że jest to organizacja walk na gołe pięści, a Jóźwiak w ostatnich wywiadach przyznał, iż nie jest przekonany co do takiej formuły. Wyjaśnił, że jest to sprzeczne z jego ideałami.

Jóźwiak prezentuje technikę, którą pokona Najmana

Na ten moment wiadomo, że walka odbędzie się na zasadach MMA. Rękawice lub gołe pięści to kwestia, która ma zostać dogadana w najbliższej przyszłości. Jóźwiak zapowiedział również, że zamierza nieco podkręcać, wbijać szpilki w rywala i promować walkę tak, żeby nie przekraczać pewnych granic.

Teraz na swoich social mediach opublikował nagranie, na którym zaprezentował jaką techniką skończy „El Testosterona”:

– Dużo ludzi pyta mnie, jaką mam taktykę na Marcina Najmana. Miałem nic nie mówić, bo planu na walkę się nie zdradza, ale postanowiłem uchylić rąbka tajemnic. Najman, ponieważ jesteś strasznym grubasem, widzę tylko jeden sposób. Mój sposób na ubicie grubasa to walić w bęben! I właśnie tak będę walił grubasie!

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Paweł Jóźwiak (@pawel.jozwiak_official)

Źródło: Instagram

(VIDEO) Jóźwiak prezentuje technikę na walkę z Najmanem: „Mój sposób na ubicie grubasa, to…”
Transmisja Śląsk – Widzew. Gdzie i jak oglądać mecz? Stream online
Raków praktycznie ZNA ostatniego rywala! Rok temu przegrali z Legią Warszawa
Najman komentuje konflikt Nitro – Murański: „Moje dziecko też atakował. Miejsce tego chodzącego g*na nie jest w Internecie, tylko…”
Gdzie i jak oglądać mecz Lechia – Korona [NA ŻYWO]? Transmisja, stream online

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.