Oferta SP Connect – przegląd produktów rowerowych

Historia SP United Holding AG sięga 1988 roku, i wówczas wiązała się z wyłącznie z produktami snowboardowymi. Obecnie holding obejmuje swoim zasięgiem Niemcy, Austrię, Słowację, Stany Zjednoczone i Chiny, a zakres produktowy został znacznie poszerzony. Dysponując rozwiniętym parkiem maszyn wtryskowych, pozwalających na wytworzenie wielu produktów z tworzyw, obecnie największa gałąź produktów związanych jest z akcesoriami do kamer i telefonów – oczywiście mówimy tu o użyteczności pod kątem rowerów (i motocykli). Te produkty kolportowane są do 70 dystrybutorów na pięciu kontynentach. Najbardziej znaną i powszechną marką holdingu jest SP Connect – najbardziej wszechstronny system mocowania smartfonów na świecie, wprowadzony na rynek w 2016 roku i sukcesywnie zdobywający nowych odbiorców.

Podstawowym produktem tej serii jest Phone Case; ochronne i wielofunkcyjne etui ze zintegrowanym mechanizmem mocowania (analogicznym do sposobu mocowania liczników w uchwycie). Posiada ono bezpieczny system obracania o 90° w celu zablokowania etui w uchwycie; stanowi to pewny i prosty system montażu telefonu na kokpicie roweru.

Oczywiście w opcji są także akcesoria – jest to szeroka gama sportowych mocowań, toreb rowerowych i oświetlenia rowerowego. Jak dowiemy się ze strony SP Connect – jeśli potrzebujesz mocowania do smartfona do roweru szosowego lub górskiego, do motocykla, snowboardu, łodzi, samochodu, golfa czy do biegania – na pewno SP Connect ma takie rozwiązanie. Siłą rzeczy, tu skupiamy się na rozwiązaniach, dedykowanych rowerom.

Seria uchwytów do etui

Roadbike Bundle – dedykowany rowerom szosowym. Umożliwia zamocowanie do roweru w ciągu kilku sekund, daje możliwość zamocowania w dwóch różnych kątach (mocowanie na kierownicy), i już można wpiąć – jednym ruchem – etui (w zestawie) z telefonem do roweru.

Zdarzają się pytania, co w sytuacji, gdy mamy mniej popularny telefon na rynku; na to też znajdziemy rozwiązanie – jedno z trzech uniwersalnych etui do telefonów załatwi i ten temat (Universal Phone Case, Universal Interface lub Universal Phone Clamp).

Smartfon jest już bezpiecznie zamocowany i możemy wybierać się na przejażdżkę. Telefon zostaje w polu widzenia, jeśli potrzebujemy nawigacji, a jeśli pada deszcz – możemy wykorzystać specjalną pokrywę pogodową SP Connect, chroniąca telefon przed deszczem, brudem i podnosi odporność na uderzenia.

Bike Bundle II – zaprojektowany został z przeznaczeniem do rowerów miejskich. Umożliwia zamocowanie do roweru w ciągu kilku sekund, daje możliwość zamocowania w dwóch różnych kątach (mocowanie na mostku i kierownicy), i już można wpiąć – jednym ruchem – etui (w zestawie) z telefonem do roweru.

W tym wypadku jak wyżej; gdy mamy mniej popularny telefon na rynku; na to też znajdziemy rozwiązanie – jedno z trzech uniwersalnych etui do telefonów załatwi i ten temat (Universal Phone Case, Universal Interface lub Universal Phone Clamp).

Moutain Bike Bundle – dedykowany do rowerów górskich. Do mostka roweru mocujemy uchwyt – Mount Pro MTB, bardziej amortyzowany, do niego dedykowane etui do telefonu. Pozostałe cechy – jak wyżej. Do tego modelu dedykowana jest osłona przed złymi warunkami atmosferycznymi – Weather Cover, dodatkowo chroniąca telefon.

Seria etui do telefonów

W tej grupie produktowej znajdziemy: duży wybór etui telefonicznych (główne marki: iPhone, Samsung, Huawei i Google); etui są sztywne i oczywiście wszystkie wyposażone są w uchwyty, służące do mocowania w zapięciu na kierownicy.

Do tego znajdziemy szeroki wybór osłon przeciwdeszczowych na telefony, uniwersalnych etui na inne wymiary telefonów, uniwersalny interfejs (służący do mocowania na niededykowanych etui) oraz uchwyt z przytwierdzonym do niego mocowaniem do systemu SP Connect.

Do tego oczywiście znajdziemy jeszcze – różnego rodzaju mocowania do kierownic i mostków, torby podsiodłowe i torby, z możliwością zamocowania na kierownicy, lampki rowerowe, ładowarki do telefonów – bezprzewodowe oraz części zamienne / zapasowe.

Dystrybutor: www.velo.pl

The post Oferta SP Connect – przegląd produktów rowerowych first appeared on Kolarstwo szosowe – Tour de France, Tour de Pologne – Wiadomości sportowe – naszosie.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.