Nabożeństwo Pierwszych Pięciu Sobót Miesiąca zapewni światu pokój! Wesprzyj międzynarodową promocję apelu do Ojca Świętego!

Już ponad 9 tysięcy czcicieli Maryi podpisało petycję skierowaną do papieża Franciszka w sprawie ustanowienia Nabożeństwa Pierwszych Pięciu Sobót Miesiąca. Autorzy petycji pragną, aby zgodnie z wolą Matki Bożej z Fatimy, ta szczególna forma pobożności zajęła istotne miejsce w życiu całego Kościoła powszechnego. Wesprzyj finansowo prace nad anglojęzyczną wersją inicjatywy, aby dotrzeć z nią do katolików na całym świecie! Kliknij link i zyskaj więcej informacji na stronie petycji! 

Cały świat usłyszy o tej pilnej petycji!

Kliknij tutaj, aby wspomóc międzynarodową promocję akcji! 

Wielu katolików na świecie praktykuje tę szczególną formę kultu, o której za pośrednictwem siostry Łucji z Fatimy powiedziała światu Maryja. Nabożeństwo Pierwszych Pięciu Sobót Miesiąca ma na celu wynagradzanie Najświętszej Matce wszelkich obelg, którymi ludzie znieważają Jej Niepokalane Serce. Różańcowa Pani przekazała orędzie pokuty i złożyła obietnice pokoju, która spełnić się może jedynie w chwili wypełnienia dwóch warunków.

Pierwszy z nich – poświęcenie Rosji Niepokalanemu Sercu Maryi – papież Franciszek wypełnił uroczyście w marcu 2022 roku. Pozostaje więc wypełnić drugi warunek, o który tak usilnie zabiegają autorzy petycji, wraz z tymi, którzy już ochoczo dołączyli do akcji wspierając ją nie tylko swoim podpisem, ale również datkami finansowymi na jeszcze szerszą jej promocję. Jest nim wspomniane wynagradzanie, które przejęci prośbą Maryi katolicy regularnie praktykują. Niestety oficjalnie Nabożeństwo to stanowi jedynie formę prywatnej pobożności, i nie jest ustanowione dla całego Kościoła.

Tysiące katolików może dołączyć do apelu. Kliknij link i pomóż im poznać tę petycję!

Jak piszą autorzy petycji: – Pragniemy – zgodnie z wolą Naszej Matki – aby do tej pobożnej praktyki dołączyło się jak najwięcej naszych braci i sióstr w wierze. To właśnie będzie możliwe, gdyby nabożeństwo zostało ustanowione obowiązującym w całym Kościele.

Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi, które rozpoczęło tę akcję, podjęło się dzieła tłumaczenia na język angielski w celu zagranicznej promocji inicjatywy, aby umożliwić wszystkim głęboko wierzącym włączenie się w realizację tej szczególnej prośby Matki Naszego Pana.

Jeśli chcesz aby petycja wsparta głosem katolików całego świata została jak najszybciej przedstawiona Ojcu Świętemu, wesprzyj promocję i pracę nad tłumaczeniem dobrowolną darowizną. Niech serca wierzących na całym świecie łączą się w pokornej synowskiej prośbie wypełnienia tego, co jest wolą Fatimskiej Pani.

Kliknij tutaj, aby wesprzeć finansowo promocję apelu do papieża! 

Artykuł Nabożeństwo Pierwszych Pięciu Sobót Miesiąca zapewni światu pokój! Wesprzyj międzynarodową promocję apelu do Ojca Świętego! pochodzi z serwisu PCH24.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.