„Boxdel” o awanturze z raperem! „Prawie go… Mogło być z nim źle! Powiedziałem, że ma wypie***”

Włodarz FAME Michał „Boxdel” Baron podczas live’a na swoim kanale zdradził, że popadł w konflikt z osobą ze środowiska rapowego i o mało nie doszło do awantury.

Do zdarzenia doszło podczas imprezy Sun Festival, która miała miejsce w ostatni weekend lipca i odbyła się w Kołobrzegu. Udział w evencie wziął „Boxdel”, który w trakcie wydarzenia skonfrontował się z jednym z raperów. Co ciekawe, nie jest to pierwszy taki przypadek.

„Boxdel” o konfrontacji z raperem

O całej sytuacji opowiedział na kanale „Aferki”. Wyjaśnił, że niewiele brakowało, a mogłoby dojść do awantury. Włodarz FAME zapewnia, że to nie on sprowokował całą sytuację.

– Mogę wam jedynie powiedzieć, że wczoraj miałem mocną spinę z jedną postacią z tego świata i na obecną chwilę nie chcę mówić więcej. Nie powiem na razie, nie będę rzucał ksywami, ale miałem wczoraj… Z jednym gościem prawie go… Dobrze, że byłem kur*a w miarę ogarnięty, bo mogło być źle z tym osobnikiem.

– Już było kur*a… Byłem bardzo zły, jestem nadal zły. Chcę tylko powiedzieć, że nie zacząłem. Nie sprowokowałem. Powiedziałem mu na końcu, że ma wypie*** że Sun Festival nie jest od tego i wyp***. Jeśli ten osobnik coś powie w sieci, to wyrzucam wszystkie karty na stół. Było wczoraj grubo.

Niestety „Boxdel” nie chciał zdradzić więcej szczegółów odnośnie całej sytuacji, jaka miała miejsce na evencie. Być może w przyszłości postanowi ponownie poruszyć ten temat lub głos zabierze wspomniana przez niego osoba, z która popadł w konflikt.

Część Internautów podejrzewa, że może chodzić o „Palucha”. Raper głośno krytykował organizacje freakowe, które nazwał „ciężkim przypałem”. Włodarz FAME już wcześniej wypowiadał się na jego temat, kiedy to komentował konflikt szefa BOR z „Young Multim”. Są to jednak tylko spekulacje Internautów i w całą sprawę może być zamieszana inna osoba.

Źródło: YouTube

„Boxdel” o awanturze z raperem! „Prawie go… Mogło być z nim źle! Powiedziałem, że ma wypie***”
Fulham – Liverpool: Gdzie i jak oglądać mecz? Transmisja i stream online
Tańcula zdradził termin walki NAJMAN vs MURAŃSKI! „El Testosteron” potwierdza datę
(VIDEO) Pereira zawalczy z Adesanyą o pas! Już raz brutalnie znokautował gwiazdę UFC!
(VIDEO) Oleksiejczuk twarzą w twarz z rywalem przed UFC Vegas 59! Była mistrzyni KSW nie zmieściła się w limicie wagowym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.