Policjanci przybyli w porę i uratowali mężczyznę

Policjanci przybyli w porę i uratowali mężczyznę
Data publikacji 05.08.2022

Białostoccy policjanci po raz kolejny udowodnili, że ratowanie ludzkiego życia to ich priorytetowe zadanie. Mundurowi prowadzili resuscytację nieprzytomnego mężczyzny, aż do przyjazdu załogi karetki pogotowia. Dzięki szybkiej rekcji policjantów nie doszło do tragedii.

Policjanci z białostockiej patrolówki otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie leżącym przy samochodzie, w centrum miasta. Mundurowi po chwili byli już na miejscu. Tam, przy jednym z samochodów zauważyli leżącego mężczyznę. Wszystko wskazywało na to, że chwilę wcześniej miał on atak padaczki. Policjanci ułożyli mężczyznę w pozycji bezpiecznej, kontrolowali  jego funkcje życiowe i w międzyczasie powiadomili załogę karetki pogotowia. W pewnym momencie okazało się, że mężczyźnie zaczęło zanikać tętno i przestał oddychać. Mundurowi przystąpili do resuscytacji, którą  prowadzili aż do czasu przyjazdu załogi karetki pogotowia. Kilka minut później mężczyzna odzyskał funkcje życiowe i trafił do szpitala.

To kolejne potwierdzenie, że ratowanie ludzkiego życia to nasz priorytet.

 

Aby obejrzeć film włącz obsługę JavaScript w swojej przelądarce.

Pobierz plik (format mp4 – rozmiar 18.7 MB)

Pliki do pobrania

Źródło: Podlaska Policja

Artykuł Policjanci przybyli w porę i uratowali mężczyznę pochodzi z serwisu Miejski Portal Informacyjny Bstok.pl Białystok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.