Podgląd na sierpień Drop Pod | Witam

Kolejny Drop Pod, który pojawi się w przyszły wtorek, 9 sierpnia, skupi się na poprawie doświadczenia gracza na wielu frontach. Ta aktualizacja ma na celu rozszerzenie opcji dostosowywania każdego gracza, w tym ulepszenia QoL, i położy podwaliny pod więcej funkcji, o które prosiła społeczność.

Zobaczmy, co jest w środku!

On żyje

Odwiedzający będą teraz pracować na wszystkich rdzeniach

W tej chwili w grze jest wiele masek podzielonych na 5 rdzeni zbroi. Jeśli chcesz użyć błyszczącej złotej maski szlacheckiej (która do tej pory była zamknięta w Marku V. [B] rdzeń pancerza), aby uzupełnić wygląd dowolnego z pozostałych rdzeni, będziesz mógł to osiągnąć, gdy sierpniowy Drop Pod wyląduje.

Oznacza to, że wszystkie maski obecne w grze i wszystkie przyszłe maski będą działać na wszystkich hełmach ze wszystkich rdzeni pancerza.

Night Wisp Protector EAGLESTRIKE na Marku V. [B] Kask.
Lustrzana maska ​​Atheny RAKSHASA na hełmie YOROI.

Akcesoria do hełmu Mark VII

Kontynuując temat ulepszania opcji dostosowywania, Drop Pod pozwoli również na noszenie niektórych akcesoriów do kasków Mark VII na wielu hełmach Mark VII.

Jest to odpowiedź na uwagi graczy, które otrzymaliśmy, prosząc o rozszerzenie kompatybilności z akcesoriami do kasków Mark VII. Oczywiście ten krok wiązał się z pewnymi komplikacjami, ponieważ większość akcesoriów do kasków do rdzenia Mark VII została zaprojektowana tak, aby pasowała do konkretnego kasku, ale niektóre pasują również do innych kasków Mark VII.

Zespół Live Team poświęcił trochę czasu naszym artystom, aby dowiedzieć się, które akcesoria do kasków wyglądają najlepiej i pasują bez dziwnych wycięć lub dużych oczek. Ponieważ niektóre zestawy mogą mieć duże luki lub nacięcia, nie każdy hełm Mark VII będzie mógł używać każdego akcesorium do hełmu – ale całkowita liczba opcji została znacznie zwiększona.

Jeśli odblokowałeś już te hełmy i ich dodatki, będą one automatycznie dostępne. Jeśli odblokujesz je w przyszłości, wszystkie możliwe kombinacje zostaną odblokowane dla Ciebie. Nie będzie potrzeby otwierania ich na podstawie użycia.

Pełna lista hełmów i zestawów akcesoriów do kasków zostanie zawarta w informacjach o aktualizacji Drop Pod, gdy zostaną opublikowane.

Mocowanie hełmu żołnierza na hełmie Rampart.Mark V [B]Maska Krzepka na hełmie Marka VII.
Hełm Warmastera przymocowany do hełmu Firefall.Szafirowa szyba RAKSHASA na hełmie Mark VII.

Tryb wieloosobowy

Dodatkowe skategoryzowane listy odtwarzania

Jeśli chodzi o rozgrywkę wieloosobową, ta aktualizacja ułatwi nam wprowadzanie większej liczby rankingowych list odtwarzania w przyszłości. Sprawy zaczną się podwójnie, co ma nastąpić dwa tygodnie po premierze Drop Poda – wraz z resetem CSR. Co więcej, w dniu premiery, w dniu premiery, będzie towarzyszyć playlista dubli drużynowych, co oznacza, że ​​Halo Infinite zapewni dwa razy więcej frajdy niż 2v2.

Będziemy monitorować status dublerów rankingowych i wszystkich naszych playlist, gdy zostaną dodane do naszego zestawu dobierania graczy. Jeśli wszystkie playlisty będą nadal działać zgodnie z oczekiwaniami, zachowamy te dodatki i nadal będziemy eksperymentować z dodawaniem kolejnych skategoryzowanych playlist w przyszłości.

Wybierz obszar ziemi

Otwierając ten blog wspomnieliśmy, że kładziemy również fundamenty na przyszłość. Chociaż nie ma tu żadnej zmiany na twarzy gracza Tylko Jak dotąd ten Drop Pod zawiera wiele podstawowych czynności wymaganych do uruchomienia identyfikacji obszaru w przyszłości. Umożliwi to graczom wybór pomiędzy wszystkimi wyszukiwaniami we wszystkich regionach (szybsze czasy wyszukiwania) lub w ich okolicy (lepsze głosy testowe).

Ta funkcja jest jeszcze trochę czasu, ale gracze mogą odkryć trochę pracy zaplecza, aby zacząć wprowadzać rzeczy na miejsce. Będziemy mieli więcej do podzielenia się na temat wyboru stref, gdy zbliżamy się do jego premiery.

Punkt mocy

Wyzwania na liście pauz

W tej wersji Drop Pod Twoje aktywne wyzwania będą widoczne podczas meczu na wstrzymanej liście. Wiemy, że możliwość podglądania aktywnych wyzwań (oraz ich opisów) w dowolnym momencie meczu jest pomocna, dlatego bardzo się z tego cieszymy.

Uwaga: ten tekst zastępczy nie wskazuje przyszłych wyzwań.

Uwaga: ten ekran nie wyświetla jeszcze dokładnych liczb (pozostałych lub wszystkich) Twoich wyzwań. Ponieważ wyzwania są obecnie aktualizowane pod koniec meczu, postanowiliśmy celowo nie wyświetlać liczb, aby uniknąć nieporozumień związanych z brakiem ich aktualizacji w czasie rzeczywistym. Pracujemy nad tym, aby było to takie wyzwanie akt Otaguj podczas meczu, ale chcieliśmy, aby ten pierwszy krok był przydatny dla was wszystkich, ponieważ był gotowy.

Jak zwykle, pełne informacje o aktualizacji będą dostępne na stronie pomocy technicznej Halo (aka.ms/HaloInfiniteUpdate) po wydaniu aktualizacji.

Dziękujemy za dalszą opinię na temat fora dotyczące punktów orientacyjnychTwitter, Reddit i nie tylko, ponieważ nieustannie staramy się, aby Halo Infinite było jak najlepszym doświadczeniem. Czekamy na Was online, kiedy Drop Pod pojawi się w najbliższy wtorek, 9 sierpnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.