To już oficjalne, Tactics Ogre: Reborn nadchodzi na Switcha

udział w Nintendo na żywo na mnie youtube

Po miesiącach plotek i przecieków Square Enix w końcu to potwierdził Taktyka ghula: Odrodzenie To jest prawdziwe. Co więcej, zbliża się do Switcha.

Kilka tygodni temu data premiery gry Wyciekło na PS DealsTak więc z niecierpliwością czekaliśmy na Square Enix Tylko powiedzieć słowo. Teraz ta ulepszona wersja – oparta na wersji gry SNES z 2010 roku na PSP, Ghoul Tactics: Trzymajmy się siebie – RPG przenosi klasyczną strategię Yasumiego Matsuno na konsolę Nintendo.

Oto krótkie podsumowanie nowej strony internetowej gry, wraz z kilkoma dodatkowymi zrzutami ekranu:

Oparta na wersji 2010 gra oferuje ulepszoną grafikę i dźwięk, a także zaktualizowany projekt gry, ożywiając nowego Tactics Ogre, który pozostaje wierny swoim korzeniom.

Weterani Tactics Ogre doświadczą gry wykraczającej poza ich najmilsze wspomnienia, podczas gdy nowi gracze Tactics Ogre odkryją grę niepodobną do żadnej, w którą grali wcześniej.

Odrodzona i głębsza niż kiedykolwiek, gra pozwala graczom zanurzyć się w świecie i machinacjach Tactics Ogre jak nigdy dotąd.

Zdjęcia: Square Enix

Przełączanie zamówień w przedsprzedaży nie jest jeszcze dostępne, ale możesz zapłacić Strona internetowa Square Enix I wciąż na nowo przeżywaj hałas.

Tactics Ogre: Reborn ukaże się 11 listopada na Switchu. czy jesteś podekscytowany? Podniesiesz to? Daj nam znać w komentarzach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.