MiniTool MovieMaker publikuje aktualizację zasobów online

Vancouver, Kolumbia BrytyjskaA 3 sierpnia 2022 /PRNewswire/ — Kiedy MiniTool® Software Limited wypuściło oprogramowanie do edycji wideo MiniTool MovieMaker 4.0, ogłosiło aktualizacje zasobów internetowych do pobrania.

z wydaniem Aktualizacja programu MiniTool MovieMaker 5.0.0Niektóre nowe zasoby, takie jak filtry i widżety, w tym przejścia, efekty, szablony tekstu, efekty animacji, animacje i muzyka, są nadal aktualizowane.

Dostępna jest aktualizacja online zasobów efektów/tekstu/przedmiotów na żywo

Poprzednie wersje programu MiniTool MovieMaker miały wbudowane zasoby, które można było zastosować bezpośrednio do klipów. Od aktualizacji MiniTool MovieMaker 5.0, coraz więcej zasobów internetowych będzie dodawanych do tego oprogramowania do edycji wideo.

Aktualizowanie zasobów online jest wielkim wyczynem najnowszej wersji programu MiniTool MovieMaker. to jest Filmowiec Doda nowe animowane elementy/filtry/przejścia/tekst/efekty animacji w odpowiedniej bibliotece zasobów. Ostatnio dodane zasoby zostaną oznaczone znakiem „Nowy” w lewym górnym rogu tej pozycji oraz ikoną pobierania w prawym dolnym rogu.

Co ważniejsze, te zasoby online można wyświetlić przed pobraniem. Po prostu najedź na żądany zasób, aby uzyskać szybki podgląd. Aby pobrać ulubiony, kliknij przycisk pobierania. Następnie najedź na pobrany element, aby wyświetlić podgląd w większym odtwarzaczu.

MiniTool MovieMaker dzieli przejścia/efekty/tekst/ruch/elementy na kilka kategorii. Użytkownicy mogą przejść do wybranej kategorii, aby znaleźć żądany element i sprawdzić aktualizacje. Dzięki ciągłym aktualizacjom tych zasobów online, MiniTool MovieMaker zapewni użytkownikom więcej opcji retuszowania filmów.

Zasoby muzyczne online są stale aktualizowane

Muzyka zawsze była istotną częścią edycji wideo. Stara wersja MiniTool MovieMaker zawiera wiele ścieżek muzycznych. Teraz ciągle dodaje nowe utwory. Najnowszy zaktualizowany utwór ma również etykietę „Nowy” i ikonę pobierania.

Dla mnie Dodaj utwór muzyczny do filmuWystarczy kliknąć przycisk pobierania, aby go pobrać, a następnie przeciągnąć na oś czasu z dodanymi filmami i zdjęciami. Następnie użytkownicy mogą włączać i wyłączać muzykę oraz regulować głośność.

O MiniTool MovieMakerze

MiniTool MovieMaker został zaprojektowany jako łatwy w użyciu program do tworzenia filmów, dzięki któremu każdy może tworzyć filmy ze zdjęciami i filmami. Ten program do tworzenia filmów zawiera wiele narzędzi i zasobów do edycji i udostępniania filmów.

MiniTool MovieMaker umożliwia użytkownikom wycinanie, dzielenie, obracanie i odwracanie filmów, zmianę prędkości odtwarzania, edycję dźwięku w wideo i wiele więcej. Dzięki ciągłemu wzbogacaniu zasobów online o przejścia, efekty, szablony tekstowe, efekty ruchu i elementy animowane, to oprogramowanie do edycji filmów zapewni użytkownikom więcej opcji retuszowania treści wideo.

O MiniNarzędziu

MiniTool® Software Limited to firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania, której celem jest opracowywanie produktów do zarządzania partycjami dysków, odzyskiwania danych, tworzenia kopii zapasowych i przywracania komputerów, tworzenia kopii zapasowych danych itp. W ostatnich latach MiniTool nadał priorytet własnym produktom multimedialnym, w tym MiniTool MovieMaker, Video Converter i Video Repair. Teraz MiniTool MovieMaker to stabilny i godny zaufania edytor wideo.

Więcej informacji na stronie:

https://www.minitool.com

https://moviemaker.minitool.com

ŹRÓDŁO MiniTool Software Limited

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.