To ostatnie dni, aby zobaczyć wystawę pająków

Wieża ciśnień przeżywa letnie oblężenie. Jest to spowodowane wystawą pająków. Pierwotnie zwierzęta miałby wystawione do połowy lipca. W związku z dużym zainteresowaniem wystawa została jeszcze przedłużona do 5 sierpnia.

Na wystawie zobaczycie ponad 35 żywych okazów. Wśród nich m.in. jednego z najniebezpieczniejszych pająków świata #Latrodectushasselti– czarna wdowa, a także jednego z największych gatunków ptasznika #Theraphosastirmi czy zmieniające kolor skorpiony.

Ekspozycja pozwoli zgłębić wiedzę o niezwykłych stworzeniach oraz zobaczyć z bliska egzotyczne gatunki, rzadko spotykane w życiu codziennym. Podczas wystawy jej opiekun odpowie na wszystkie pytania, oprowadzi i zainteresuje ciekawostkami ze świata pajęczaków.

O każdej pełnej godzinie można potrzymać najbardziej łagodnego ptasznika na ręce. Bliski kontakt z żywymi okazami, może okazać się dla niektórych z Was sposobem na przełamanie negatywnych stereotypów oraz fobii towarzyszących wizerunkowi pająka, czy skorpiona.

Zwiedzający wystawę będą mieć możliwość fotografowania oraz filmowania wszystkich prezentowanych okazów. Zwierzęta będą zamknięte w szklanych terrariach, które zapewniają oglądającym bezpieczeństwo.

Cennik biletów:
 normalny: 19 zł
 ulgowy: 16 zł
 wycieczki szkolne: 12 zł
 rodzinny: 60 zł (2 dorosłych + 2 dzieci),
dzieci w wieku do 4 lat – wejście gratis – nie dotyczy grup zorganizowanych

Artykuł To ostatnie dni, aby zobaczyć wystawę pająków pochodzi z serwisu NYSA INFO.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.