Ruszyły zapisy do Akademii Pływania POSiR. Do 21 sierpnia taniej!

Informacja prasowa POSiR tekst Filip Borowiak , zdjęcia/POSiR

Szeroka gama zajęć pływackich na czterech poznańskich pływalniach krytych wystartuje we wrześniu. Już teraz można się na nie zapisywać. Od poniedziałku 1 sierpnia przez kolejne trzy tygodnie Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji zapraszają do skorzystania z przedsprzedaży zajęć w ramach Akademii Pływania. W tym czasie obowiązują ceny z poprzedniego sezonu. Od 22 sierpnia nadal będzie można zapisać się na zajęcia, ale już zgodnie z nowym cennikiem.

Akademia Pływania POSiR obejmuje nie tylko naukę i doskonalenie umiejętności pływackich. Na pływalniach POSiR można również korzystać z aqua fitnessu, zajęć dla seniorów, osób z niepełnosprawnościami oraz specjalistycznych treningów triathlonowych. Nad uczestnikami zajęć czuwa wykwalifikowana kadra instruktorska.

Zajęcia odbywają się na pływalniach Atlantis (Os. Stefana Batorego 101), Chwiałka (ul. Spychalskiego 34), Rataje (os. Piastowskie 55a), Winogrady (Os. Zwycięstwa 124). Zapisy są przyjmowane bezpośrednio w kasach. Można również kontaktować się z pływalniami drogą mailową i telefoniczną. Pełne dane oraz informacje o Akademii Pływania dostępne są na stronie https://posir.poznan.pl/oferta/akademia-plywania-posir.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.