Piłka nożna: ŁKS Łomża gra pod wodzą nowego trenera

W Łomżyńskim Klubie Sportowym w Łomży zmienił się zarząd i trener. Zawodnicy z nowym przewodnikiem będą mogli stawić czoła kolejnym wyzwaniom, które czekają przed nimi w rundzie jesiennej. Jestem zdeterminowany i wdzięczny w związku z tym, że będę pełnił tę funkcję mówi nowy trener, Hubert Błaszczak:

      2022-08-02 Hubert Błaszczak o roli trenera ŁKSu Łomża

Hubert Błaszczak jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie i posiada licencję trenerską UEFA A. Odbył staże trenerskie w Warcie Poznań, Koronie Kielce, Jagiellonii Białystok i Brendford FC . W swojej karierze pracował w Kotwicy Kołobrzeg oraz Polonii Warszawa w okresie kiedy kluby były w III i II lidze. Uczestniczył w awansach obu zespołów do wyższych klas rozgrywkowych. W Kołobrzegu w zależności od trenerów pełnił różne funkcje: asystenta trenera, analityka, czy scouta piłkarskiego. W Polonii zaś pracował w charakterze analityka. W przeszłości pierwszy trener KS Łomianki, Lechia Tomaszów Mazowiecki, asystent i następnie pierwszy trener Sokół Ostróda w II lidze.

Już w najbliższą sobotę na łomżyńskim stadionie ŁKS Łomża zmierzy się ze SPARTĄ Szepietowo. Domowy mecz przyjaźni rozpocznie się o godz. 15.

Maciej Dąbrowski/fot. ŁKS Łomża

Hits: 5

The post Piłka nożna: ŁKS Łomża gra pod wodzą nowego trenera first appeared on Radio Nadzieja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.