Konflikt w szeregach WCA? Mistrz KSW zabrał głos: „Jest większe zamieszanie, niż ludzie myślą. Nikt nie mówi, co się tak naprawdę dzieje”

Mistrz KSW zabrał głos w sprawie ostatnich zmian w klubie WCA. Zdradził, że sprawa wygląda całkiem inaczej, niż może się wydawać.

Robert Jocz przez wiele lat był głównym trenerem w klubie Warszawskie Centrum Atletyki. Niecałe dwa tygodnie temu media obiegła informacja, że zrezygnował on z funkcji head coacha, a jego miejsce zajął Anzor Azhiev. Klub w tej sprawie wydał oficjalne oświadczenie:

– W związku z rezygnacją z funkcji Head Coacha WCA Fight Team, trenera Roberta Jocza, z dniem dzisiejszym funkcję głównego trenera obejmuje Anzor Azhiev. Dziękujemy trenerze Robert Jocz za wieloletnią współpracę oraz osiągnięte wspólnie sukcesy. Życzymy powodzenia w zdobywaniu kolejnych, wyznaczonych celów. Team trenerski wspierający Anzora ogłosimy pod koniec tygodnia.

Mistrz KSW o sytuacji w klubie WCA

Zmiany w klubie skomentował m.in. Mirosław Okniński, który oświadczył, że to koniec wojny z klubem WCA i nie będzie więcej atakował zawodników, którzy się tam przygotowują. Stwierdził nawet, że główny cel został osiągnięty, czyli zwolnienie Jocza z funkcji głównego trenera.

Kibice jednak szybko zauważyli, że coś jest nie tak. Podczas wywiadów trenerzy z WCA nie chcieli zdradzać zbyt wielu szczegółów w tej sprawie. Głos zabrał dopiero mistrz KSW Marian Ziółkowski, który wyjaśnił, że sytuacja w klubie wygląda inaczej, niż może się to wydawać.

– Teraz w WCA jest mocne zamieszanie, też widziałem wywiady z Arbim, z Anzorem i z Joczem, tak widzę, że wszyscy starają się być powściągliwi, nie mówić, to co się tak naprawdę dzieje i dobrze, że tak robią.

– Ja nie będę mówił szczegółów, akurat to mogę powiedzieć, że są te kulisy, jest zamieszanie, trochę się tam dzieje. Jedyne, co mogę zdradzić, jest większe zamieszanie, niż ludzie myślą – powiedział w rozmowie z Filipem Lewandowskim.

Źródło: YouTube

(VIDEO) Masakryczne złamanie! Zawodnik chciał walczyć z przestawionym nosem!
Jerzy Dudek OSTRZEGA Roberta Lewandowskiego. „Nie powinien komentować tego, co robi…”
Konflikt w szeregach WCA? Mistrz KSW zabrał głos: „Jest większe zamieszanie, niż ludzie myślą. Nikt nie mówi, co się tak naprawdę dzieje”
Soldić wyjaśnia, dlaczego wybrał ONE FC, a nie UFC: „Wiecie, co działo się z gwiazdami UFC, gdy przechodzili do ONE?”
(ZDJĘCIA) KOMPROMITACJA Polonii Warszawa. Upokorzyli własnych fanów?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.